O nas


O nas

5on6.pl to pierwszy w Polsce bezpłatny i wielojęzyczny serwis z ogłoszeniami. Powstał w 2019 roku celem stworzenia szerszej platformy do kupowania i sprzedawania nowych i używanych przedmiotów, usług,  itp., a także do nawiązywania kontaktów międzynarodowych bez jakichkolwiek barier językowych.

Każdego roku ponad 15 milionów turystów odwiedza Polskę. W 2017 roku liczba odwiedzających sięgnęła aż 18,7 miliona turystów. W Polsce mieszka ponad milion obcokrajowców.

Z uwagi na to, że osoby te chętnie kupują towary i usługi z polskiego rynku internetowego, stworzyliśmy wielojęzyczną platformę umożliwiającą wszystkim kupowanie, sprzedawanie, wynajem lub dzierżawę przedmiotów, pojazdów, maszyn, nieruchomości w/z Polski bez barier językowych.

Ponadto międzynarodowi nabywcy (nie zamieszkujący Polski) mogą uzyskać dostęp do polskiego rynku internetowego i dokonywać na nim zakupów czy sprzedaży.

5on6.pl - Z Polski do reszty świataFAQS:

1. W jaki sposób opcja wielojęzyczna wpływa na moją sprzedaż? 

Wielojęzyczność daje szerszy zakres i większą liczbę potencjalnych klientów. Są  to miliony cudzoziemców mieszkających w Polsce i poza nią, którzy chcą kupować Twoje towary i usługi, ale często ze względu na istniejącą barierę językową transakcja nie jest finalizowana. Kupowanie i sprzedawanie towarów i usług nie powinno ograniczać się tylko do jednego kraju.

2. Mam kilka używanych przedmiotów na sprzedaż, najlepiej na eksport, ale mówię tylko po polsku. Jak zatem mogę porozumieć się z potencjalnym nabywcą, który nie mówi po polsku?

Ty i kupujący nie musicie mówić tym samym językiem, aby z powodzeniem sfinalizować transakcję. 5on6.pl oferuje opcję BUY ASSIST, która m.in. pomaga w komunikacji z kupującym/sprzedającym - pamiętaj, aby wybrać opcję BUY ASSIST podczas umieszczania ogłoszenia, 

3. Jaki jest koszt umieszczenia mojegoh ogłoszenia na 5on6.pl?

Zamieszczenie ogłoszenia jest całkowicie darmowe.

4. Czy istnieje możliwość promowania mojego ogłoszenia, aby np. było ono widoczne na pierwszej stronie?

Istnieje taka jaki i inne możliwości promowania ogłoszeń, a opłaty z tym związane widoczne są podczas dodawania ogłoszenia.

Masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej: info@5on6.pl.